Zpravodaj na prázdniny

Milé sestry, milí bratří, přátelé v Kristu!

V příloze Vám posílám sborový zpravodaj na prázdninový čas (červenec a srpen 2021).

***

Zároveň bych Vás i touto cestou ještě jednou rád pozval na „celocírkevní výlet“ – zájezd po stopách pobělohorských luteránů do Slavonic (Telče, Velké Lhoty a Jindřichova Hradce…), který se uskuteční o víkendu: od pátku 11. září do neděle 12. září. Vedle návštěvy zmiňovaných míst, půjde o společně strávený čas a bude i příležitost k rozhovorům.

Přihlašování účastníků je již otevřeno, zájemci se o informace a registraci mohou ptát na e-mailu info@ecav.cz, nebo i reditel@ecav.cz a jan.maca@ecav.cz. Přihlašování potrvá do 31. srpna 2021, nebo do naplnění požadovaného počtu účastníků. Cena výletu je 2 500,- Kč dospělý; 1 600,- Kč dítě do 15 let a senior nad 60 let, dítě do 3 let zdarma. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, stravování a návštěva zámků v Telči a Jindřichově Hradci. Od účastníků se vyžaduje kromě uhrazení poplatku výletu také nahlášení výběru jídla z menu na každý den. (Více informací je v přílohách, anebo na: https://ecav.cz/kategorie/ecav/kategorie/deni-v-cirkvi/slavonice-cirkevni-vylet-2021/)

Presbyterstvo našeho sboru rozhodlo, že účastníkům z našich řad poskytne na celocírkevní výlet slevu ve výši 20 %.

***

Zůstávejte v Pánu! Přeji Vám požehnaný prázdninový čas!

S pozdravem

bratr Tomáš, farář-administrátor

Autor:

V současnosti (od září 2019) jsem v pražském sboru administrátorem (zastupujícím farářem). V minulosti jsem byl ve sboru nějakou dobu členem (za studií) a trávil jsem zde část svého vikariátu. Narozen 1987; ženatý - manželka Diana.

Napsat komentář